slide1

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide2

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide3

Унікальні інноваційні технології для відновлення судин і головного мозку

slide5
slide4

Народний проект “Живи, солдате”

Печать   

Вони борються за нас – ми будемо боротися за них

Громадський форум нагальних питань ветеранів АТО

Засновники та активні учасники національного благодійного проекту повернення якості життя поранених в АТО «Живи, солдате!» Науковий центр “Верітас” та Громадська організація «Альцеста» запрошують Вас долучитися до цього благодійного проекту та разом з тими, хто вже бере в ньому участь, надати допомогу нашим захисникам.

Основною метою національного проекту «Живи, солдате!»» є повернення поранених до мирного життя шляхом протезування та довготривалого комплексного нейрореабілітаційного супроводу на медичному, соціальному та професійному рівні, спрямованого на кінцевий результат – аж до раціонального працевлаштування.

Ми переконані, що надаючи нашим військовим в зоні бойових дій фінансову та матеріальну допомогу у вигляді одягу, продуктів харчування, техніки, зброї та ін., потрібно думати і про те, а що буде робити кожен окремий захисник України, коли з фізичними та психологічними травмамиповернеться до мирного життя.

Що на них чекає, окрім отримання інвалідності відповідної групи та непридатності до повноцінного соціального життя?

Якщо ми всі разом не потурбуємося про них сьогодні – завтра ми отримаємо десятки тисяч скалічених як фізично, так і психологічно молодих хлопців, які більше ніколи не зможуть піти на роботу, багато з них ніколи не зможуть мати повноцінну сім’ю.

Тому, зокрема, ми пропонуємо власникам та керівникам підприємств індивідуальні програми інвестування в конкретні випадки відновлення здоров’я бійців АТО вже сьогодні. З радістю приймемо інші Ваші пропозиції

Круглий стіл 27 листопада 2014р. «Повернемо якість життя пораненим в АТО»  

27 листопада 2014р. відбувся круглий стіл (Переглянути Резолюція Круглого Столу 27.11.2014 р) учасників проекту та запрошених представників зацікавлених державних та  приватних організацій для консолідації знань, умінь, досвіду в різних галузях медицини, реабілітології, психології, психіатрії та протезування. Такі зустрічі вирішено проводити 1 раз на місяць для звітування кожного учасника або групи учасників про вже зроблену роботу та надання нових пропозицій щодо вдосконалення якості життя на медичному, родинному, соціальному, професійному рівнях шляхом індивідуальних програм комплексної діагностики, лікування та психонейрореабілітації і протезування.

Круглий стіл №1, що відбувся 27 листопада 2014р. «Повернемо якість життя пораненим в АТО»

 1) Анонс круглого столу

2) Коротка інформація про проведений стіл

3) Резолюція Круглого Столу 

Круглий стіл №2, що відбувся 25 грудня 2014

 1) Анонс круглого столу

2) Коротка інформація про проведений стіл

3) Резолюція Круглого Столу 

Круглий стіл №3, що відбувся 4 лютого 2015

 1) Анонс круглого столу

2) Коротка інформація про проведений стіл

3) Резолюція Круглого Столу 

Круглий стіл №4, що відбувся 26 лютого 2015

 1) Анонс круглого столу

2) Коротка інформація про проведений стіл

Стаття в “Газеті по-українські” Воїнів АТО готують до протезування в Італії

 

Інфо- запрошення на наступний круглий стіл

Учасники проекту пропонують кожному підприємству делегувати своїх представників до Наукового центру «Верітас» та взяти участь у наступному круглому столі, щоб впевнитися в нагальності та важливості піднятої проблеми для нашого суспільства.
     Власниками та керівникам підприємств пропонуємо взяти на себе шефство  над окремим пораненим бійцем і виконати свій громадянський обов’язок з відновлення здоров’я та якості життя конкретного пораненого.
    Для зручності  інвесторів, які мають різні фінансові  можливості, курси лікування поранених розділено на 3 категорії за собівартістю:

  • помірної важкості;
  • середньої важкості;
  • складної важкості.

   Кожному інвестору буде надано детальний кошторис лікування пораненого, опіку над яким ви візьмете, в будь-який час за Вашою вимогою буде надано звіт про перебіг курсу лікування та фінансовий звіт про витрачання спонсорських коштів.  
   Це буде Ваш особистий вклад та вклад Вашої компанії в майбутнє нашої держави. Пройде час і Ви з гордістю зможете сказати своїм дітям, знайомим, клієнтам вашої Компанії, що Ви особисто і вся ваша команда не залишились осторонь, не стали байдужими до національної біди і повернули якість  життя конкретному захиснику України.
   Якщо ми всі разом не потурбуємося про них сьогодні – завтра ми отримаємо десятки тисяч скалічених як фізично, так і психологічно молодих хлопців, які більше ніколи не зможуть піти на роботу, багато з них ніколи не зможуть мати повноцінну сім’ю.
   
   Тому, зокрема, ми пропонуємо власникам та керівникам підприємств індивідуальні програми інвестування в конкретні випадки відновлення здоров’я бійців АТО вже сьогодні.  З радістю приймемо інші Ваші пропозиції.

   Кожному інвестору буде надано детальний кошторис лікування пораненого, опіку над яким ви візьмете. В будь-який час за Вашою вимогою буде надано звіт про перебіг курсу лікування та фінансовий звіт про витрачання спонсорських коштів.  

Це буде Ваш особистий вклад та вклад Вашої компанії в майбутнє нашої держави.

Пройде час і Ви з гордістю зможете сказати своїм дітям, знайомим, клієнтам вашої Компанії, щоВи особисто і вся ваша команда не залишились осторонь, не стали байдужими до національної біди і повернули якість  життя конкретному захиснику України.

За інформацією  звертайтеся за тел. 050-352-52-28 Ігор Петрович
E-mail:  fin@istyna.kiev.ua ;  chiefdoctor@istyna.kiev.ua    

Інформація про комплексний огляд та лікування

Що вже зроблено:

  1. З липня 2014р.  по даний час.Дослідження ринку протезування в Україні та за кордоном з позицій клієнторієнтованості та роботи на кінцевий результат.
  2. 14 жовтня 2014 р. початок щомісячної акції – День турботи про ветеранів АТО 
  3. 27.10.2014 Виступ Лущик У.Б. на Конгресі з медичного туризму
  4. 1 грудня 2014 р. Участь керівників проекту в роботі круглого столу з проблем протезування в МОЗ. Нагальна проблема – значне здорожчання вартості протезування за рахунок сертифікації та реєстрації протезів в Україні. Відсутність програм реабілітації з кінцевою метою – використанням залишкової працездатності та раціонального працевлаштування. 
  5. 1-5 грудня 2014р. зустріч з представниками державних органів, які працюють з постраждалими в АТО. Вивчення суті проблеми та шляхів її вирішення.
  6. 1 грудня по даний час – вирішення проблем з складним протезування верхніх кінцівок  або декількох кінцівок. 

   Ми їм повертаємо радість життя

Більше інформації : Зробити ноги. В Україні гостро постала проблема протезування поранених

Стаття в “Газеті по-українські” Воїнів АТО готують до протезування в Італії