slide1

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide2

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide3

Унікальні інноваційні технології для відновлення судин і головного мозку

slide5
slide4

Коротка інфомація про круглий стіл № 3 від 04.02.2015

04 лютого 2015 року відбувся 3-й круглий стіл Народного проекту «Живи, солдате!

IMAG2208

IMAG2209

IMAG2210

 

 

 

 

 

 

 

В порядку денному даного круглого столу було передбачено фахове обговорення питання протезування та нейрореабілітації ветеранів АТО, виходячи з можливостей українських фахівців та іноземного досвіду.
В процесі роботи круглого столу було сформовано консенсус в розумінні проблеми відновлення життя та працездатності для ветеранів АТО як необхідної умови зменшення інвалідизації населення в результаті бойових дій та створення умов для повернення їх до мирної праці.
Водночас обговорювалося питання оптимізації використання коштів, які виділяються на реабілітаційні та протезні роботи завдяки використання передового досвіду наукових підприємств, які мають позитивні історії успіху виведення важких хворих, електронного протезування на результат – повернення до гармонійної особистості та повноцінного життя на прикладі хворої з Італії без обох ніг, яка завдяки поетапному протезуванню та інтенсивній реабілітацій поступово стала учасником параолімпійських ігор з легкої атлетики, далі виборола перемогу в конкурсі «Танці з зірками» і на сьогодні є повноцінною людиною без видимих візуальних дефектів та розладів пластичності в русі. Це свідчить про високий професіоналізм команди лікарів, протезистів та реабілітологів, які працювали на кінцевий позитивний результат – одужання.
Під час круглого столу були підняті важливі питання, які стосуються:
1) Формування науково обгрунтованих технологій протезування та реабілітації, наставництва визнаних науковців та лікарів-експертів в даній галузі над психологічними та реабілітаційними командами з метою досягнення оптимального результату
2) Формування групи з вітчизняних інноваційних технологій протезування та психонейрореабілітації для створення та налагодження промислового випуску власних технологій підвищеного рівня складності.
3) Сформувати групу з питань науково-медичної курації ветеранів АТО з пораненням лицевого черепа та ока для оптимального вирішення лікувальної тактики ведення складних травм обличчя.
4) Залучення студентів реабілітаційного профілю до участі в реабілітаційному процесі під керівництвом досвідчених наставників в аспекті проходження практики та написання дипломних робіт з прикладним значенням.
5) Напрацювання алгоритмів швидкої співпраці державних органів та недержавних структур, а також термінів швидкого погодження документів та рахунків з іноземними фірмами з метою прискорення факту надання необхідної меддопомоги, протезування та реабілітації, оскільки час працює проти життя та здоров’я поранених бійців АТО.
6) Формування оптимальної концепції довготривалої нейрореабілітації бійців АТО з метою відновлення психо-неврологічної рівноваги та мінімізації наслідків з використанням