slide1

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide2

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide3

Унікальні інноваційні технології для відновлення судин і головного мозку

slide5
slide4

Навчальні матеріали (презентації, відео-лекції тощо)

Матеріали, представлені на  Світовому конгресі по УЗД, 4-7 листопада 2023р, Маскат, Оман

  1. Технологія УЗД-Ангіомаркерів головного мозку для оцінки церебральної артеріо-венозної рівноваги та внутрішньочерепного гідрогемодинамічного конфлікту в клінічній інтерпретації психоневрологічного дефіциту.
  2. Інноваційні технології УЗД як доказової основи в реанімаційній практиці коматозних хворих та апалічного синдрому (вегетативний стан з перспективою відновлення свідомості та регресу неврологічного дефіциту).
  3. УЗД-мультидисциплінарний підхід в психонейрореабілітації: УЗД-доказова медицина та інструментальний моніторинг в лікувально-реабілітаційній практиці важкохворих задля успішного результату – одужання та соціалізації.
  4. УЗД в психоневрологічній корекції аутистичних розладів задля ефективного лікування.
  5. Значення УЗД-скринінгу гемодинамічних розладів в практиці логопеда та психолога.
  6. УЗД-індивідуальний лікувальний менеджмент на доказовій основі, моніторинг та психонейрореабілітація хворих постреанімаційною хворобою та апалічним синдромом на доказовій основі.
  7. УЗД -контроль патології м’язів та суглобів та лікувальна інтервенція під контролем УЗД.
  8. УЗД-скенування, математичне моделювання гемодинамічних перебудов та прикладна ангіологія артеріо-венозного русла в практиці клініциста.
  9. Прикладна УЗД-ангіологія та матмоделювання гемодинамічних патернів в індивідуально орієнтованій ангіотерапії дефіциту кровопостачання та ангіокорекції регіональної ангіоархітектоніки, артеріо-венозної рівноваги.
  10. Постковідний судинний синдром – УЗД-діагностика та корекція судинного русла: клініко-гемодинамічні кореляції на доказовій основі.  
  11. УЗД в нейроофтальмології: атрофія зорового нерва та дисфункція зорового аналізатора – клініко-інструментальні паралелі для лікування некурабельних станів.