slide1

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide2

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide3

Унікальні інноваційні технології для відновлення судин і головного мозку

slide5
slide4

Технологія Судинного Скринінгу (капіляроскопія)

Ми впевнені, що будь-яке робоче місце  лікаря має бути обладнане капіляроскопом!

За декілька хвилин знайомства з пацієнтом, лікар отримує  судинний статус і має можливість в скринінговому режимі диференціювати судинний патогенез наявної нозології. Для успішного результату лікування, лікар сам особисто має проводити моніторинг  процесу.

 Капіляроскоп на вашому робочому столі дозволяє неінвазивно та швидко побачити життя судин та прийняти ефективне рішення вчасно.

Проводимо курси по капіляроскопії:

 • Основи методології капіляроскопії

 • Прикладні аспекти смарт технології судинного скринінгу

Багато захворювань мають свої специфічні патерни в залежності від органу ураження та стадії розвитку захворювання,  тому капіляроскопія та судинний скринінг сьогодні є інструментом доказової медицини в розпізнаванні моніторингу та лікування за наступними спеціалізаціями:

Ревматологія – діагностика судинної патології від синдрому Рейно до грубих уражень та деструкції мікроциркуляторного русла. Судинний скринінг дає визначення щільності розташування капілярів, їхнього розміру, структурних аномалій та наявності крововиливу.

Терапія – патологія серця та легень, печінки та нирок напряму залежить від стану кровопостачання. Сьогодні венозні застої в цих органах можна ідентифікувати та моніторити під час лікування пневмоній, кардіологічної патології, печінкової та ниркової недостатності.

Кардіологія/Кардіохірургія – лікарі отримують можливість діагностичного обстеження аж до найдрібнішого елемента серцево-судинної системи – капіляра для своєчасного встановлення діагнозів та розробки ефективних систем лікування та попереджувальних заходів  без оперативного втручання, а за необхідності, при кардіохірургічному втручанні – швидко оцінити ефективність проведеної операції вже на операційному столі.

Неврологія – кровопостачання кори головного мозку напряму залежить від стану мікроциркуляції, саме капіляроскопія дозволяє побачити проблеми кровопостачання та спроектувати їх на корковий та мозковий дефіцит.

Пульмонологія – Капіляроскопія дає можливість діагностувати венозні застої в легенях, виявити їх можна ідентифікувати  ризики розвитку гострих та хронічних пневмоній, бронхітів, бронхіальної астми, проводити моніторинг процесу лікування, мінімізуючи венозні застої.

Онкологія – Капіляроскопія дає можливість діагностувати онкозахворювання на ранніх стадіях. Це дієвий метод моніторингу стану пацієнта  та перебігу захворювання на різних етапах онкопатології. Патологічний неоангіогенез – основа розвитку пухлин. Вчасне виявлення процесів неконтрольованої гіперваскуляризації може значно покращити стан хворого. Капіляроскопія може об’єктивізувати специфічні патерни онкокапілярів як варіант передракового або ракового ураження тих чи інших органів.

Ендокринологія –  Капіляроскопія може візуалізувати специфічні патерни при патології щитоподібної залози, патологічної перебудови на фоні клімактеричних  розладів, побачити систему дисфункції відповідних залоз та диференціювати гіпофізарні міжсистемні розлади від власне локальних розладів ендокринних органів.

Судинна хірургія – капіляроскопія є доказовою базою для хірурга для підтвердження необхідності хірургічного втручання та підтвердження ефективності проведеної операції. Капіляроскопія відображає глибину ураження периферичних артерій чи вен та дозволяє лікарю особисто контролювати процес та бачити зміни.

Проктологія – системні ураження венозного русла по всьому організму лікар зможе побачити за допомогою капіляроскопії, а також діагностувати патерни онкокапілярів, що може дати додаткове підтвердження на 80%, якщо лікар припускає рак прямої кишки.

Андрологія – чоловіче здоров’я безпосередньо залежить від стану кровопостачання. Еректильна дисфункція, імпотенція, безпліддя – на 70% залежить від судинного фактору та швидкості перебудови судинного русла. Саме капіляроскопія покаже лікарю дефіцит кровопостачання  та допоможе прийняти ефективне рішення вчасно та швидко.

Гінекологія/Акушерство – ендометріоз, безпліддя, фібріоми мають специфічні патерни судинного скринінгу. Наявність венозного застою в органах малого тазу, що показує капіляроскопія,  потребує індивідуально підібраного лікування та необхідність моніторингу шляхом судинного скринінгу. Тому такий вид неінвазивної діагностики дає можливість призначити ефективне лікування та проводити моніторинг процесу.

Неонатологія – вроджена патологія мікросудин, перинатальна  енцефалопатія, гідроцифалії, хронічний набряк мозку та загальний дефіцит кровопостачання можуть бути верифіковані за допомогою судинного скринінгу і допоможуть лікарю вчасно підібрати лікування за довго до незворотних змін мозку. Нейросонографія – це констатація факту наявної проблеми, а Судинний скринінг – це інструмент для лікування і тактики.

Офтальмологія – очі є найвіддаленішою ланкою серцево-судинної системи,  вони найбільш чутливі до перепадів кровотоку. Венозний застій або артеріальна ішемізація може провокувати епізоди зниження гостроти зору, розмитість контурів. Капіляроскопія допомагає лікарю отримати додаткову інформацію про системний варіант захворювань. Судинне дно ока показує локальні проблеми в оці, а судинний скринінг відображає системні проблеми.

Педіатрія – настільний інструмент лікаря для  ідентифікації стану здоров’я дитини, яка не може озвучити своїх скарг та відчуттів. Це підказка соматичного стану дитини на предмет гіпотонії, венозного застою, хронічних набряків в тканинах  та  ризику кровотечі. Судинний скринінг як дзеркало для клініциста.

Геронтологія – судинний скринінг  – це необхідна першочергова діагностика для людей похилого віку, яка оцінює фонові та резервні можливості, стан занедбаності організму. За  кілька хвилин лікар зможе ідентифікувати фактор ризику і вибрати оптимальну тактику лікування: домашнє, звичайна плата чи реанімація.

Додаткова інформація:

 1. Курси можуть бути стандартними або індивідуальними, скорегованими на конкретну спеціалізацію лікаря/інтерна/субординатора.
 2. Термін навчання – 14 днів
 3. Місце навчання – (для очної форми) м. Київ, вул. Академіка Вільямса, 4
 4. Обов’язкове попереднє узгодження графіку курсу(ів) та повна оплата курсу(ів) за 10 календарних днів до початку навчання.*
 5. Курси включають лекції , практичні заняття, семінарські заняття та самостійну роботу.
 6. По закінченню видається Сертифікат

*Оплата здійснюється на рахунок підприємства.  Після повної оплати курсу надається доступ до графіку занять в Google Calendar  та доступи до лекцій.

Департамент трансферу технологій B2BVascular

+38 096-598-82-89 (viber, whatsapp)

Продаж обладнання

Медичний комплекс судинного скринінгу «Angio VeritasТМ Micro» для проведення діагностики судинного русла – це  унікальні медичні технологій ранньої діагностики систем і органів людини на підставі глибокого аналізу стану судин і капілярів. У медичній практиці вони отримали назву Технології Судинного Скринінгу. Наші технології з успіхом застосовуються для ранньої діагностики онкологічних, серцево-судинних захворювань, діабету та ін. до появи симптомів хвороби.

Нами створена інноваційна система комп’ютерної підтримки Технології Судинного Скринінгу, що допомагає лікарям:

 • поставити точний діагноз;
 • забезпечує візуалізацію процесу діагностики;
 • візуальний моніторинг проблеми на різних стадіях лікування;
 • інтелектуальний аналіз виявлених відхилень і можливих ризиків.

Клінічні висновки програма може генерувати 4-ма мовами: українською, англійською, російською, арабською.

Медична скринінгова судинна технологія «Angio Veritas Micro» застосовується для проведення візуалізації  найдрібніших судин людини методом – капіляроскопії. ТСС аналізує близько 100 параметрів кровотоку в артеріях венах та капілярах.

Технологія судинного скринінгу дозволяє виявити на ранніх стадіях розвиток судинної патології в різних органах і в організмі в цілому, провести аналіз можливих причин розвитку серцево-судинної патології, спрогнозувати ризики та мінімізувати їх.

Медичний комплекс судинного скринінгу «Angio VeritasТМ Micro»  для медичного закладу  – це :

 • діагностичне обладнання з програмним аналітичним забезпеченням робочого місця під ключ;
 • курс навчання лікаря;
 • консультаційний супровід.

Рекомендовані орієнтовні  області  застосування:

 • кардіологія (ІХС, нестабільна стенокардія);
 • ангіологія (судинні патології);
 • ендокринологія (цукровий діабет, хвороби щитовидної залози, надниркових залоз);
 • онкологія
 • реабілітологія
 • ревматологія

Переваги:

 • можливість неінвазивного дослідження капілярів нігтьового ложа пальців кінцівок з інтерпретацією порушення та виявлення факторів ризику судинних захворювань,
 • моніторинг стану мікроциркуляції при критичних станах,
 • динамічний контроль реакції організму в процесі лікування після критичних станів, при кардіо- та психоневрологічних патологіях,
 • ефективна в діагностиці та лікуванні хворих на судинні проблеми, незалежно від їх локалізації,
 • допомагає у виборі схеми лікування, оскільки зразу і лікар і пацієнт бачать проблеми, разом їх обговорюють. Значно зростає ступінь довіри пацієнта до лікаря та до обраного методу лікування після того, як пацієнт сам бачить зміни в капілярах у процесі лікування,
 • високоточний (100% візуалізації, зрозумілий для пацієнта),
 • безкровний, безболісний, без ризику занесення інфекцій, без опромінення,
 • відсутні протипоказання,
 • діагностика триває 10 хвилин,
 • висновок зрозумілий для лікаря і пацієнта.

Технологія пройшла клінічні випробовування на базі приватного медичного центру «Клініка Судинних Інновацій ІстинаVeritas та добре зарекомендувала себе. Рівень діагностики зріс на 32%, оскільки з’явилася можливість візуалізації та аналізу кінцевої ланки судинної системи – найбільш віддаленої та найбільш чутливої до змін в кровопостачанні органів та систем.

Наша технологія вигідно відрізняється від аналогів. Тому що:

– не потребує спеціального обслуговування, присутності інших спеціалістів, додаткового устаткування, витратних матеріалів;

– оснащена програмним забезпеченням на чотирьох мовах (українська, російська, англійська, арабська);

– має адекватне співвідношення ціни і якості;

– забезпечує низьку собівартість діагностики;

– високу самоокупність;

– пропонує споживачу доступну за ціною діагностику.

Ми пропонуємо не просто технологію, а також десятирічний досвід застосування, навчання та консультування щодо інтерпретації та лікування. Це дозволяє після її придбання відразу розпочати роботу.

Технологія судинного скринінгу включає в себе:

 • Технічний прилад судинного скринінгу для отримання зображення капілярів нігтьового ложа;
 • Програмне забезпечення:

базове програмне забезпечення для обрахунку та аналітики отриманих  зображень;

спеціалізоване ПЗ за субтехнологіями;

 • Автоматизована технологія клінічної інтерпретації отриманої інформації;

–    Навчання методології отримання зображення;

–     Гарантійне та постгарантійне обслуговування;

–  Сертифікати та реєстраційні свідоцтва в Україні;

–  Консультативний супровід;

–  Ліцензії на право користування продуктом інтелектуальної власності.

Технологічний супровід

Інформаційно-технологічний супровід –  це комплексна підтримка  користувачів Технології судинного скринінгу.

В себе включає:

 • налаштування робочого місця для ТСС
 • протягом місяця після придбання та введення в експлуатацію технології “електронна” підтримка віддалено питання-відповіді
 • “електронна” підтримка інтерпретації отриманих зображень при необхідності
 • гарантійне обслуговування
 • постгарантійне обслуговування