slide1

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide2

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide3

Унікальні інноваційні технології для відновлення судин і головного мозку

slide5
slide4

Технологія Судинного Скринінгу

Ми впевнені, що будь-яке робоче місце  лікаря має бути обладнане капіляроскопом!

За декілька хвилин знайомства з пацієнтом, лікар отримує  судинний статус і має можливість в скринінговому режимі диференціювати судинний патогенез наявної нозології. Для успішного результату лікування, лікар сам особисто має проводити моніторинг  процесу.

 Капіляроскоп на вашому робочому столі дозволяє неінвазивно та швидко побачити життя судин та прийняти ефективне рішення вчасно.

 

Проводимо курси по капіляроскопії

Багато захворювань мають свої специфічні патерни в залежності від органу ураження та стадії розвитку захворювання,  тому капіляроскопія та судинний скринінг сьогодні є інструментом доказової медицини в розпізнаванні моніторингу та лікування за наступними спеціалізаціями:

Ревматологія – діагностика судинної патології від синдрому Рейно до грубих уражень та деструкції мікроциркуляторного русла. Судинний скринінг дає визначення щільності розташування капілярів, їхнього розміру, структурних аномалій та наявності крововиливу.

Терапія – патологія серця та легень, печінки та нирок напряму залежить від стану кровопостачання. Сьогодні венозні застої в цих органах можна ідентифікувати та моніторити під час лікування пневмоній, кардіологічної патології, печінкової та ниркової недостатності.

Кардіологія/Кардіохірургія – лікарі отримують можливість діагностичного обстеження аж до найдрібнішого елемента серцево-судинної системи – капіляра для своєчасного встановлення діагнозів та розробки ефективних систем лікування та попереджувальних заходів  без оперативного втручання, а за необхідності, при кардіохірургічному втручанні – швидко оцінити ефективність проведеної операції вже на операційному столі.

Неврологія – кровопостачання кори головного мозку напряму залежить від стану мікроциркуляції, саме капіляроскопія дозволяє побачити проблеми кровопостачання та спроектувати їх на корковий та мозковий дефіцит.

Пульмонологія – Капіляроскопія дає можливість діагностувати венозні застої в легенях, виявити їх можна ідентифікувати  ризики розвитку гострих та хронічних пневмоній, бронхітів, бронхіальної астми, проводити моніторинг процесу лікування, мінімізуючи венозні застої.

Онкологія – Капіляроскопія дає можливість діагностувати онкозахворювання на ранніх стадіях. Це дієвий метод моніторингу стану пацієнта  та перебігу захворювання на різних етапах онкопатології. Патологічний неоангіогенез – основа розвитку пухлин. Вчасне виявлення процесів неконтрольованої гіперваскуляризації може значно покращити стан хворого. Капіляроскопія може об’єктивізувати специфічні патерни онкокапілярів як варіант передракового або ракового ураження тих чи інших органів.

Ендокринологія –  Капіляроскопія може візуалізувати специфічні патерни при патології щитоподібної залози, патологічної перебудови на фоні клімактеричних  розладів, побачити систему дисфункції відповідних залоз та диференціювати гіпофізарні міжсистемні розлади від власне локальних розладів ендокринних органів.

Судинна хірургія – капіляроскопія є доказовою базою для хірурга для підтвердження необхідності хірургічного втручання та підтвердження ефективності проведеної операції. Капіляроскопія відображає глибину ураження периферичних артерій чи вен та дозволяє лікарю особисто контролювати процес та бачити зміни.

Проктологія – системні ураження венозного русла по всьому організму лікар зможе побачити за допомогою капіляроскопії, а також діагностувати патерни онкокапілярів, що може дати додаткове підтвердження на 80%, якщо лікар припускає рак прямої кишки.

Андрологія – чоловіче здоров’я безпосередньо залежить від стану кровопостачання. Еректильна дисфункція, імпотенція, безпліддя – на 70% залежить від судинного фактору та швидкості перебудови судинного русла. Саме капіляроскопія покаже лікарю дефіцит кровопостачання  та допоможе прийняти ефективне рішення вчасно та швидко.

Гінекологія/Акушерство – ендометріоз, безпліддя, фібріоми мають специфічні патерни судинного скринінгу. Наявність венозного застою в органах малого тазу, що показує капіляроскопія,  потребує індивідуально підібраного лікування та необхідність моніторингу шляхом судинного скринінгу. Тому такий вид неінвазивної діагностики дає можливість призначити ефективне лікування та проводити моніторинг процесу.

Неонатологія – вроджена патологія мікросудин, перинатальна  енцефалопатія, гідроцифалії, хронічний набряк мозку та загальний дефіцит кровопостачання можуть бути верифіковані за допомогою судинного скринінгу і допоможуть лікарю вчасно підібрати лікування за довго до незворотних змін мозку. Нейросонографія – це констатація факту наявної проблеми, а Судинний скринінг – це інструмент для лікування і тактики.

Офтальмологія – очі є найвіддаленішою ланкою серцево-судинної системи,  вони найбільш чутливі до перепадів кровотоку. Венозний застій або артеріальна ішемізація може провокувати епізоди зниження гостроти зору, розмитість контурів. Капіляроскопія допомагає лікарю отримати додаткову інформацію про системний варіант захворювань. Судинне дно ока показує локальні проблеми в оці, а судинний скринінг відображає системні проблеми.

Педіатрія – настільний інструмент лікаря для  ідентифікації стану здоров’я дитини, яка не може озвучити своїх скарг та відчуттів. Це підказка соматичного стану дитини на предмет гіпотонії, венозного застою, хронічних набряків в тканинах  та  ризику кровотечі. Судинний скринінг як дзеркало для клініциста.

Геронтологія – судинний скринінг  – це необхідна першочергова діагностика для людей похилого віку, яка оцінює фонові та резервні можливості, стан занедбаності організму. За  кілька хвилин лікар зможе ідентифікувати фактор ризику і вибрати оптимальну тактику лікування: домашнє, звичайна плата чи реанімація.

 

Продаж обладнання

Клінічні висновки програма може генерувати 4-ма мовами: українською, англійською, російською, арабською. Детальніше…

 

Технологічний супровід

Інформаційно-технологічний супровід –  це комплексна підтримка  користувачів Технології судинного скринінгу.

В себе включає:

  • налаштування робочого місця для ТСС
  • протягом місяця після придбання та введення в експлуатацію технології “електронна” підтримка віддалено питання-відповіді
  • “електронна” підтримка інтерпретації отриманих зображень при необхідності
  • гарантійне обслуговування
  • постгарантійне обслуговування