slide1

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide2

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide3

Унікальні інноваційні технології для відновлення судин і головного мозку

slide5
slide4

Судинні інновації

Ми розробили новітні технології візуалізації судинних проблем та моніторингу перебудов судинного русла в нормі та при патології.

Результат цих розробок – 100% відновлення фізіологічного рівня кровопостачання та утримування досягнутого результату від півроку до 6 років без підтримуючого лікування.

reklama metro

Дякуючи новим знанням та набутому 35-річному практичному лікувальному досвіду ми змінили загальноприйняте бачення про вторинність судинних проблем та первинність метаболічних розладів.

Отже, кровообіг – основа життєдіяльності організму!

Оскільки судинне русло наскрізь пронизує людський організм, а кровообіг є основою життєдіяльності людини – судинний дефіцит та розлади в серцево-судинній системі зумовлюють локальні проблеми в роботі органів, систем та глобальні на рівні всього організму. Отже, первинним фактором формування хвороби є судинний дефіцит, вторинним – метаболічні, нейрогуморальні та нейродинамічні розлади!

Команда фахівців, які ретельно займаються дослідженням судинної системи та її відновленням під контролем інструментальної діагностики в Клініці здорових судин показали, що судинний фактор є рушійним в розвитку хвороб людства. Тому перелік більшості нозологій в розділі Ми лікуємо пов’язаний з відновленням системи кровопостачання.

Фахівці Наукового центру Veritas встановили, що розлади системи кровопостачання органів та систем в людському організмі починаються за 5-7 років до клінічного прояву хвороби. І якщо виявити ранні зміни в системі кровопостачання, то можна зупинити і контролювати хворобу на ранніх стадіях.

Саме 35-річний досвід розвитку методологій відновлення кровопостачання органів та систем в людському організмі, набутий чл.-кор. Академії технологічних наук України, доктором медичних наук Уляною Богданівною Лущик  дозволив по-новому поглянути на судинні проблеми, проаналізувати помилки та брак в діагностиці судинного русла (стаття “Чому не зменшуються захворювання ССС?“) і знайти реальні механізми відновлення судинного русла навіть при найважчих його патологіях (тромбоз, емболія, аневризми, шунти, стенози, екстравазальні компресії та ін.).

Тому сьогодні Центр інноваційних медичних технологій пропонує для застосування в медичній практиці готові судинні інноваційні технології.

На даний момент для продажу та навчання ми пропонуємо 5 судинних інновацій: 

  • УЗ діагностика судинного русла мозку з клінічною інтерпретацією

patent_10262A  fundament

dopler rust1.1

Навіщо потрібні дані технології судинних інновацій? 

Стаття в журналі “Наука та інновації” ГЕМОДИНАМІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ «МакроМікроПоток»