slide1

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide2

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide3

Унікальні інноваційні технології для відновлення судин і головного мозку

slide5
slide4

Вебінари

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

У наш час швидких технологічних змін та інновацій дуже важливо отримувати найсвіжіші відомості про застосування нових рішень та підходів в медицині, вдосконалювати власні професійні навички, бути лідером у своїй сфері.

Для цього ми підготували цикл вебінарів, щоб розказати про застосування нових технологічно-судинних інновацій та впровадження світових новинок в Україні. Ви маєте нагоду послухати члена-кореспондента Академії технічних наук України, доктора медичних наук, лікаря-невролога Лущик Уляну Богданівну і головного лікаря клініки Бібія Ігора Петровича.

Вебінари будуть проходити на сайті

http://expertsystem.ru/webinars/

Ваші кроки для участі у вебінарі:
1. Ознайомтесь з розкладом та оберіть цікаві для вас теми.
2. Зареєструйтесь, натиснувши на кнопку «Зареєструватись» навпроти обраного вами вебінару. Вводите своє імя і e-mail. Після чого Вам на пошту приходить лінк входу.
3. У вказаний у розкладі день приєднуйтесь до вебінару о (за 15 хв. до початку) натиснувши на адресу вебінару, яку ви отримаєте у листі після реєстрації.

Розклад проведення вебінарів.

Цикл вебінарів на тему: Оцінка поведінкового здоров’я і лікування пацієнтів, що пережили травматичний стрес.
Науковий центр Верітас на базі власного досвіду та досвіду фахівців Єльського університету розпочинає серію вебінарів з питань лікування та психологічного супроводу для відновлення функцій мозку у постраждалих від військових конфліктів. Сьогодні такі стани вкладаються в діагноз – посттравматичний постстресовий синдром. Вебінари плануються окремо для лікарів і психологів і, окремо, для хворих з посттравматичним синдромом. Детальніше – через форму зворотнього зв’язку: angio-veritas.com

План вебінарів – лікарі

План вебінарів – психологи

До зустрічі онлайн!