slide1

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide2

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide3

Унікальні інноваційні технології для відновлення судин і головного мозку

slide5
slide4

Публікація монографії Судинний скринінг ПатоНеоАнгіоОнкогенезу

У травні 2021 року було опубліковано монографію в журіналі JOURNAL OF BLOOD DISORDERS SYMPTOMS AND TREATMENTS

Судинний скринінг ПатоНеоАнгіоОнкогенезу (аналітичний підхід до ранньої діагностики патологічних артеріовенозних ангіотрансформацій на мікро- та макросудинному рівнях)

 

Уляна Б Лущик, Віктор В Новицький, Ігор П Бабій, Надія Г Лущик, Людмила С Рябець, Іванна І Легка, Олег П Коломійчук, Віктор Вік Новицький, Вікторія П Моамар.

Актуальність дослідження судинного фактору в процесі неконтрольованого росту пухлин

Онкопатологія поруч з судинною патологією займають лідуючі місця серед смертності та інвалідизації працездатного населення, а в останні десятиріччя спостерігається чітка тенденція «помолодіння» цих захворювань не лише серед підлітків та дітей, але й новонароджених з пухлинами. В Україні зафіксовані вже не поодинокі випадки діагностики пухлин в плода та спроби резекції таких пухлин внутрішньоутробно. Не виключено, що аварія на Чорнобильській АЕС в 1986 році спровокувала екологічну катастрофу в Україні з поступовим зростанням онкопатології  різної локалізації. В 2013 році ВООЗ прийняла Глобальний план дій по профілактиці неінфекційних захворювань та боротьбі з ними в 2013-2020 рр., згідно з  яким передбачено ряд дій, спрямованих на зменшення на 25% числа випадків передчасної  смерті від онко- та серцево-судинної патології, діабету та гострих респіраторних захворювань.

Однак в кожному конкретному випадку онкозахворювання потрібна доказова база щодо динаміки змін наявної судинної патології  та динаміки персоніфікованого результату лікування блокаторами неоангіогенезу.

Наш досвід довготривалої курації онкохворих з супутньою психоневрологічною патологією показав, що навіть при наявній психологічній підтримці фахівців та родичів, сумніви хворого у можливості вилікрвування онкозахворювання залишаються домінантними у зневірі у можливість повного одужання та в підсвідомому блоці свого майбутнього і вибору смерті як варіанту порятунку від тривалої та безперспективної боротьби з важкою недугою.

З погляду процес-менеджменту, процес лікування онкозахворювання перетворюється на безперервний, неконтрольований, який більше нагадує форс-мажорне вирішення питань в міру виявлення нових проявів онкозахворювання. Сьогодні відсутні превентивні технології об’єктивізації стану організму щодо онкоризиків, а також динаміки зворотної саногенної перебудови організму хворого.

Саме для доказової візуалізації процесу та підтримки віри хворого в одужання необхідно знайти та створити технології доказової медицини для відслідковування перебігу онко-процесу в організмі хворого.

Повний текст