slide1

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide2

Унікальні технології для відновлення пошкодженого мозку

slide3

Унікальні інноваційні технології для відновлення судин і головного мозку

slide5
slide4

Ми їм повертаємо радість життя

  1. В рамках проекту, науковий центр «Верітас» та «Клініка здорових судин» кожного місяця 14 числа проводить безкоштовну комплексну діагностику поранених бійців АТО з метою виявлення наявних проблем в здоров’ї та формування плану лікування та нейрореабілітації.
  2. Водночас науковий центр «Верітас» став ініціатором проекту повноцінного протезування та нейрореабілітації поранених з ампутаціями кінцівок для підбору електронних протезів з метою максимально можливого відновлення функцій самообслуговування, самостійного пересування та якісної ходи, вправного володіння протезом руки та формування навичок залишкової працездатності та адаптації до оптимального працевлаштування.

Не зволікаючи та   розуміючи, що час працює проти кожного пораненого зокрема та нас усіх разом узятих, науковий центр «Верітас» та Клініка здорових судин   вже сьогодні в рамках проекту взяли на себе опіку над пораненими в зоні АТО: 

2.1. Назар Барлик
Колектив наукового центру Верітас та Клініки здорових судин сьогодні вже проводять реабілітаційну роботу по підготовці кукси (культі) до протезування.
З ним працюють фахівці  наукового центру «Верітас» спільно з Клінікою здорових судин та протезувальними підприємствами, йому буде зроблено протезування кінцівки.   
Це складна, кропітка і довготривала робота багатьох спеціалістів, але Назар заслуговує на нормальне повноцінне життя. Так як і заслуговують на це сотні бійців,  які потребують нашої з вами допомоги.

2.2 Олег