slide1

Уникальные технологии для восстановления поврежденного мозга

slide2

Обеспечение технологии для сосудистого скрининга под ключ

slide3

Уникальные технологии для восстановления сосудов и головного мозга

slide5
slide4

УКРАЇНЦІ РОЗРОБИЛИ «РОЗУМНУ» ФУТБОЛКУ-КАРДІОГРАФ

Український підприємець Олексій Виноградов і його партнер кардіолог і дослідник Дмитро Федьків уже більше п’яти років працюють над технологією мобільної кардіографії. Нещодавно вони вивели на Kickstarter «розумну футболку» HeartIn, яка робить електрокардіограму в реальному часі. У парі з мобільним додатком вона дозволяє ефективніше займатися спортом і відстежувати аномалії в роботі серця. За 14 днів до кінця кампанії проект вже зібрав $18 000 при необхідних $15 000.

Робота над технологією триває вже 8 років. За цей час Виноградов вклав у розробку близько $1,5 млн особистих коштів. Розробкою пристроїв і необхідного програмного забезпечення постійно займалася команда з 10 осіб, а ще 15-20 залучалося в різний час. Співробітники стартапу працюють з України, Німеччини, Тайваню та США. За час роботи над технологією було створено близько 40 прототипів.

Минулого року проект вже виходив на Indiegogo з мобільним кардіографом з метою зібрати $50 000. Але зробити це їм не вдалося. На Kickstarter команда вийшла вже з орієнтованим на іншу аудиторію продуктом — «розумною» футболкою.

«Наша кінцева мета — забезпечити ранню діагностику серця. Але люди не хочуть купувати футболку просто заради діагностики. Так народилася ідея поєднати процес: видати дуже точні показники пульсу і варіабельності ритму серця, додати звіти за результатами тренувань, і загорнути це в гарний зручний додаток, а в процесі робити діагностику», — розповів Виноградов.

 

Він стверджує, що поточні споживчі трекери, здатні вимірювати пульс та інші параметри, мають точність в межах 40-60%. Через це рекомендації під час тренувань виявляються неправильними. Заявлена ​​точність HeartIn — 99%. Він уже проходить медичну сертифікацію, яку в компанії сподіваються отримати до кінця цього року. «Поки наш сервіс з діагностики аритмій можна буде використовувати тільки як рекомендації, а після сертифікації отриманий результат буде офіційним діагнозом. Витрати на футболку будуть покриватися страховими компаніями», — стверджує підприємець.

Продукт HeartIn складається з двох компонентів — футболка з електродами, які знімають показники роботи серця, і пристрій з Bluetooth-модулем. Його батарея працює до 24 годин. Творці обіцяють, що футболка досить міцна, щоб витримувати активні тренування і прання в машинці. Всі дані в реальному часі передаються на мобільний додаток, який дає рекомендації щодо інтенсивності вправи або необхідності відпочити.

Ціни на HeartIn на Kickstarter стартують з $179 за футболку, що на 40% нижче майбутньої вартості в роздробі. У кампанії також є опція для ресселерів, де за $8 950 можна купити 50 комплектів продукту. У HeartIn вже є один такий замовник.

Дата виробництва на Kickstarter запланована на вересень цього року, але Виноградов каже, що масове виробництво почнеться вже протягом тижня. «Не чекаючи результатів Kickstarter. Ми очікуємо багато замовлень, тому заздалегідь виробляємо велику партію», — уточнює СЕО. До цього вже виготовили вже сотні передсерійних зразків, щоби перевірити якість продукту.

 

Використано матеріали сайту Uamodna Детальніше